रिडी माध्यमिक विद्यालयको आयोजनामा हाजिर प्रतियोगिता सम्पन्न

चुरामणि तिमिल्सिना

५८ औं राष्ट्रिय बाल दिवस भाद्र २९को पावन अवसरमा नेपाल युवा रेडक्रस सर्कल, रिडी माध्यमिक विद्यालयको आयोजनामा हाजिर जवाफ प्रतियोगिता र चित्रकला प्रतियोगिता एक साथ सम्पन्न भएका हुन । ४ सदनबाट आठ समुहको सहभागीता रहेको हाजिर जवाफ प्रतियोगितामा रेड क सदन प्रथम एलो क सदन दुत्तीय र रेड ख सदनले तृतीय स्थान हासिल गरेको हो । कार्यक्रममा चित्रकला प्रतियोगिता समेत सम्पन्न भएको हो । औपचारिक कार्यक्रमका बीच सुरु भएको प्रतियोगिता रेडक्रस कि अध्यक्ष पुर्णिमा ज्ञवालीको सभापतित्वमा भएको हो। कार्यक्रममा प्रधानाध्यापक रोहित भण्डारीको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो । समारोहमा बिजेता टोलिलाई पुरस्कार समेत बितरण गरिएको थियो।
कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथी प्रधानाध्यापक भण्डारीले हरेक बिद्यार्थी सित फरकफरक कला बौद्धिक प्रतिभा नयाँपन हुने हुँदा यस्ता रचनात्मक कार्यक्रम बिद्यार्थीको लागि निकै नै महत्त्वपूर्ण हुने हुँदा आगामी दिनमा पनि बिद्यालयले प्राथमिकता साथ अगाडी बढाउदै बाल बालबालिका देशका गहना भएकाले विद्यार्थीको प्रतिभालाई बिद्यालय निरन्तर सहयोग प्रदान गर्ने बताउनु भयो । रेडक्रसका शिक्षक नायक मान बहादुर थापा र दुर्गा दत्त ढकालले कार्यक्रमको सन्चालन गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *