पहिरो पिडितलाई नगदसहित लत्ताकपडा र खाद्यान्न सहयोग ।

कृष्ण कडेल , असोज २७ ,गुल्मी । गुल्मीदरवार गाउँपालिका वडा नं . ७ निवासी पहिरो पिडित मान बहादुर वि.क.लाई स्थानीय समाजसेवी कर्ण बहादुर रायमाझीले आफ्ना स्वर्गीय बाबू आमाको सम्झना गर्दै राहतस्वरुप चामल ,दाल, खानेतेल ,नुन तरकारी लगायतका खाद्यान्न सामाग्री घरमै पुगेर प्रदान गर्नुभएको छ । यस अघि बिकको परिवारलाई गाउँपालिका अध्यक्ष सरोज कुमार थापाले नगद रु बीस हजार खाद्यान्न सामाग्री र लत्ताकपडा घरमै पुगेर प्रदान गर्नुभएको थियो । टोल विकास सस्था र वडा कार्यालयले पहिरो हटाउने कार्य गरिएको छ । विजया दशमी २०७९ अघिल्लाे दिनदेखि परेकाे अविरल वर्षाका कारण विपन्न दलित परिवारका मान बहादुर बिकको घरमाथी बाट पहिरो झरी गोठ पुरिदा एउटा भैंसी र एउटा बाख्रा मरेका थिए । पहिरोले घर समेत जोखिमा भएकोले बिकको परिवार विस्थापित भएकोले उनलाई सुरक्षीत स्थानमा सारिएको वडा अध्यक्ष शालिकराम टण्डनले बताउनुभयो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *