रुरु कालीगण्डकी अन्लाईन तिजको पुरस्कार बितरण कार्यक्रम सम्पन्न

 

प्रतिमा भट्टराई कार्तिक ६ रिडी

रुरु कालीगण्डकी अन्लाईन तिज नृत्य प्रतियोगिता २०७९को औपचारिक समारोहका बिच रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वड वडा न १ कोवडा कार्यालयमा पुरस्कार बितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।गत श्रवण २५ गते देखि भाद्द ११ सम्म सन्चालित प्रतियोगितामा १४ जिल्लाका १०० जना कलाकार हरुको सहभागीता रहेको थियो।

सन्चालित प्रतियोगितामा रुरु क्षेत्र वडा न थानपतिकि आकृति पोख्रेल प्रथम गुल्मी दर्बार गाउँपालिकाका सलिना ढेगा र रेनु ढेगा दुत्तिय यस्तै छत्रकोट ४ दिगामकि सुवेक्षा न्यौपाने तृतीय बिष्णु बुचा मगर र आशापान्डे ले सान्त्वना स्थान हासिल गर्नु भएको थियो यस्तैब उत्कट नृत्य तर्फ नवलपुरकि अनिसा अर्याल , बाल प्रतिभा तर्फ अग्रिमा पन्थ यस्तै उमेर हक पुरस्कार तर्फ लक्ष्मी अर्याल र मौलिक प्रतिभा तर्फ पाल्पा तानसेन नगर पालिका वडा न१४ का सुवेक्षा राना र प्रिय बिक्ले हासिल गर्नु भएको हो। बिजेता टोलि लाई कार्यक्रममा पुर्व घोषित सुचना अनुसार नगद प्रमाणपत्र र मायाको चिनो प्रदान गरिएको थियो।
कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि वडा न १ का वडा अध्यक्ष नवराज बिक वडा सद्स्य लक्ष्मी सुनाव उधोग बाणिज्य संघ रिडीशाखाका अध्यक्ष सुबर्ण लाल कक्षपति मानव कल्याण वृद्धा आश्रमका अध्यक्ष जिवन कुमार कसजु , कालिकामहिला समुहकि अध्यक्ष रेणुकापन्थि समाजसेबि ,निणयक मण्डल सहयोगि दाता सामाजिक अभियन्ता प्रेम भण्डारी लगायतको आथित्यता रहेको थियो।
कार्यक्रममा सस्थाक अध्यक्ष तथा पत्रकार चुरामणि तिमिल्सिनाले कार्यक्रम माथि जान्कारि गराउदै आउँदो मंसिर १२ मा सन्चार प्रालिले गर्ने नेपालकै आठौं भजन महोत्सवको करोडौं दिप प्रज्वलन तथा विभिन्न बिधाका कार्यक्रम माथि प्रकाश पार्नु भएको थियो। यस्तै समारोहमा कार्यक्रममा सहयोग प्रदान गर्नु हुने सबैलाई सम्मान गरिएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *