नेपाल पुस्तक व्यवसायी संघ गुल्मीले ब्यसायीहरु लाई एकिवद्धता गर्दै

चुरामणि तिमिल्सिना। नेपाल पुस्तक तथा स्टेस्नरी ब्यबसायी महासघ जिल्ला साखा गुल्मीले गाउँटोल तथा बजारी क्षेत्रमा आबद्ध नभइ सन्चालन गरेका ब्यबसाय हरु , नवीकरण तथा घर दैलोमा परिचय पत्र र प्रमाणपत्र बितरण कार्यक्रम समपन्न गरेको छ ।
जिल्ला शाखाले बलेटसार, तम्घास, धुर्कोट,पुर्कोट,मदाने, मालिका, मुसिकोट, चन्द्रकोट ,सत्यवत्तिमा प्रमाणपत्र बितरण गरेको हो। जिल्लामा झन्डै १०० को हाराहारीमा ब्यबसायी सन्चालनमा रहेका छन।

सस्थाले सन्चालाकहरुको गुनासो सुन्ने सम्बन्धि निकाय सम्म पुर्याउने पुस्तक छापाखाना सम्म आफ्ना ब्यबसायिकहरु लाई चिन्जान गराउने दर भाउ तथा अंतरकृया कार्यक्रम गर्दै आयको साखा अध्यक्ष सुबर्णलाल कक्षपतिले जानकारी दिनु भयो।
घुम्तेटोलिमा जिल्ला अध्यक्ष सुबर्ण लाल कक्षपती , उपाध्यक्ष राम बाह्दुर श्रेष्ठ , सचिब गोपाल बस्नेत र कोषाध्यक्ष पदम बा थापा रहनु भएको थियो ।ब्यबस्थायिहरुको हक र हित्को लागि खोलियको महासङ्गघले शैक्षिक बर्ष सुरु हुँदा कुनै पनि बिद्यार्थीलाई पुस्तक तथा सैक्षिक सामाग्रीमा कमि नहोसभनेर टोलिले परामर्श पनि गर्दै हिडेको हो बाकी रहेका गाउँपालिकामा पनि अब लगत्तै टोलि गयर काम गर्ने शाखाले जानकारी दियको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 670

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *