गुल्मी को सत्यवतिमा जिप दुर्घटना ४ जनाको मृत्यु

गुल्मीको सत्यवति गाउँपालिका वडा न ३ ठुलोलुम्पेक कुढ्डाडामा राति २:३० बजेको समयमा दुर्घटना हुँदा ४ जनाको घटना स्थलमै ज्यान गएको पत्रकार कबिराज भुसालले जानकारी दिनु भयो
। रिडी हुदै घर जाने क्रममा दुर्घटना भएको स्थानिले बताएका छन दुर्घटनामा ५१ बर्षका जिप धनि झलक सोमै ५५ बर्सका टिका राहदि ४७ बर्षका रब बहादुर सिन्जापति र २५ बर्षका मिलन सोमै रहेको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ । दुर्घटनामा कार्बोलिन सोमै जमुना सोमै चेतमान सिङजालि गिर बहादुर राहादि र खंडन सोमै रहेका छनघाइते लाई उपचारका लागि पठाइएको स्थानिले जानकारी दिएका छन दुर्घटना के कारण र कति तल खसेको भन्ने यकिन हुन बाकि रहेको छ घटना प्रहरी जान्कारि पाउदा उद्दारमा स्थानिय सित जुटेको हो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *