नेपाल शिक्षकसंघ धुर्कोट गाउँपािलिकाकाे दाेस्राे अधिवेशन सम्पन्न

गुल्मी ।नेपाल शिक्षक संघ धुर्कोट गाउँपालीकाको दास्रो अधिवेशन धुर्कोट ५ वस्तु हटियामा सम्पन्न भएको छ । धुर्काेट गाउँपालीका कार्यसमिति अध्यक्ष यज्ञ प्रसाद गौतमको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा नेपाल शिक्षक महांसंघ लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष तथा नेपाल शिक्षक संघ गुल्मीका अध्यक्ष प्रेम नारायण भण्डारीको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो । नेपाली कांग्रेस जिल्ला कार्य समिती गुल्मीका सदस्य भिम प्रसाद पोख्रेल यस्तै सेवा निमित्त शिक्षकहरु थानेश्वर खनाल ,निर बहादुर घर्तिको आथिथ्यता रहेको कार्यक्रममा नेपाल सशक्षक संघका सदस्यहरुको तथा शुभेच्छुकहरुको उल्लेखिय उपस्थीती रहेको थियो साथै अधिवेसनको क्रममा लामो शिक्षण पेशाबाट सेवा निवृत हुनुभएका निर बहादुर घर्ति , थानेश्वर खनाल ,मदन कुमार सिंह , राम परुसाद भण्डारीलाइ सम्मान गरिएको थियो । इन्दिरा माबिका शिक्षक सीता पराजुली भुषाल , थानिस्वर खनाल , भगवति माविका शिक्षक तिर्थराज घिमिरे लगाएत सेवा निवृत शिक्षकहरु निर बहादुर घर्ति , भिम प्रसाद पोख्रेल , प्रेम नारायण भण्डारीले शुभकामना मन्तब्य ब्यक्त गर्नु भएको थियो । थानेश्वर खनालको अध्यक्षतामा अबिधेसनले २४ सदस्यीय नया समिति गठन गरेको छ । जसको उपाध्यक्षमा सीता कुमारी खरेल भण्डारी, सचिबमा हरी खत्री , अर्थ सचिब राजन महत , अर्थ सहसचिबमा श्री राम प्रसाद घिमिरे , सह सचिबमा नारायण पाण्डे महिलाको तर्फबाट रेखा भुषाल भण्डारी, यस्तै सदस्यहरुमा भागिरथ पोखे्रल, बाल कृष्ण भण्डारी , प्रदिप जिसी,निर्मल केसी लगाएत रहनु भएको छ । कार्यसमिति उपाध्यक्ष केशबराज खनालको स्वागत मन्तब्यबाट सुरु भएको कार्यक्रमको संचालन सचिब कृष्ण बहादुर केसिले गर्नु भएको थियो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *