गुल्मीको रिडीमा ट्राफिकले सचेतना कार्यक्रम लाई प्रभावकारी बनाउदै

 

चुरामणि तिमिल्सिना

अस्थायी ट्राफिक प्रहरी पोस्ट रिडी गुल्मीले सवारी चालक , सह चालक , यात्रु तथा स्थानीय लाई बस्पार्कमा जम्मा गरी सचेतना जगाउने कार्यक्रम गरेको हो। कार्यक्रममा प्रहरी सहायक निरीक्षक जगनाथ पाण्डेले सवारी दुर्घटना न्यूनीकरण , सवारी चलाउदा ध्यान दिनु पर्ने कुराहरू , सवारी मा चड्दा ओर्लिदा ध्यान दिनु पर्ने कुराहरु , सडक प्रयोग गर्दा पैदल यात्रीले अपनाउनु पर्ने सुरक्षाका विषय , सवारी सन्चालन गर्दा सवारी ठिक भए नभएको चेक जाच गर्दै महत्त्वपूर्ण आवस्यक कागजात साथमा बोकेर सवारी चलाउने विषयमा कार्यक्रममा जानकारी गराउनु भयो।

पाण्डेले सवारी चालकले मादक पदार्थ सेवन नगरिकन सवारी साधन चलाउने , बिस्वमा पुनः फैलिन लागेको कोरना बाट बच्न्को लागि आवस्यक सुरक्षाका मापदण्ड माक्स , लगाइ सेनिटाइजर , प्रयोग गरि सामाजिक दुरि लाई कायम गरि यात्रा गर्न समेत आग्रह गर्नु भयो ।

निरीक्षक पाण्डेले जव सम्म सवारी चालकहरुले ट्राफिक नियमको पालना गर्दैनन तव सम्म दुर्घटना न्यूनीकरणमा कमि नहुने , बढी क्षमता भार नबोक्ने ट्राफिक नियम पालना गर्न अटेर नगर्न समेत चालक तथा सह चालकलाइ अनुरोध पनि गर्नु भएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *