साना किसान कृषि सहकारीपाल्पाको १३ औं साधारण सभा सम्पन्न

तिमिल्सिना पुस -२३ साना किसान कृषि सहकारी संस्था लिमिटेड तानसेन नगरपालिका वडा नम्बर १४ अर्गली पाल्पाको १३ औ वार्षिक साधरण सभा सम्पन्न भएको छ । सहकारी संस्था लिमिटेडका अध्यक्ष नारायणध्वज रानाको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा तानसेन नगरपालिका वडा नम्बर १४ का वडा अध्यक्ष सोभाकर भट्टराईको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो। कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि अध्यक्ष भट्टराईले सहकारी संस्थाहरु सञ्चालन गर्न चुनौतीहरु आउने हुँदा चुनौती लाई पार गर्न संस्थाका सेयर सदस्यहरु, संचालक समिति लेखा समिति र बिमा समितिले गरेका आर्थिक क्रियाकलाप पारदर्शी भएमा सहकारीले सफलता प्राप्त गरेको हुने बताउनु भयो। यस्तै कार्यक्रममा साना किसान लघु बितिय लिमिटेड ईलाका कार्यालय बुटवलका अधिकृत राजेश भट्टराई विशिष्ट अतिथि रहनु भएको थियो। भट्टराईले सहकारीका बिधान ब्याज तालिम शिक्षा आम्दानीका श्रोत तथा हाल बैंकको अवस्थाका बारेका प्रष्ट पार्नु भएको थियो। सस्थाका सन्चालक समिति सदस्य बिष्णु प्रसाद पराजुलीले स्वागत मन्तव्य राख्दै कार्यक्रम माथि प्रकाश पार्नु भएको थियो। समारोहमा संस्थाका अध्यक्ष नारायण ध्वज रानाले बार्सिक प्रतिबेदन प्रबन्धक जानकि अधिकारीबाट वार्षिक प्रतिबेदनका साथै लेखा प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो। यस्तै तोयनारायण पाण्डेले पशु बिमा प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो। कार्यक्रममा जन प्रतिनिधि, राजनैतिक दलका प्रतिनिधि, बितिय संस्थाका प्रमुखहरु, सहकारी सस्थाका प्रतिनिधिहरु , बिद्यालयका प्रधानाध्यापकहरु ,पत्रकार महिला समुह सुरक्षा निकाय तथा सियर सदस्य हरुको आथित्यता रहेको थियो। कार्यक्रममा कृषि क्षेत्रमा सफलता हासिल गरेका तथा पशुपालनमा भैसि प्रबन्धन तर्फ आत्मनिर्भर बनेकालाई जिन्सि सामाग्री सहित सम्मान पत्र प्रदान गरिएको थियोे। कार्यक्रमको ब्यबस्थापन मधु गैरेले गर्नु भएको थियो कार्यक्रमको सन्चालन सह प्रबन्धक सागर गैरेले गर्नु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *