प्रधानाध्यापकहरुको वैठक सम्पन्न

टोपराम केसी
माघ-१२,२०७९
प्युठान ।
माण्डवी गाउँपालिका प्युठानमा प्रधानाध्यापकहरुको समिक्षा बैठक सम्पन्न भएको छ। आज सम्पन्न समीक्षा बैठकमा गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी -रोसनले शिक्षा सुधारको प्रमुख खम्बा शिक्षक भएको हुँदा विद्यालय सुधार गर्न तर्फ केन्द्रित हुनु पर्ने बताउनु भयो । साथै अध्यक्ष अधिकारीले शिक्षा नै समाजको ज्योति भएको उल्लेख गर्दै शिक्षकले कौशल्यता र क्षमता प्रदर्शन गरि गाउँपालिकामा शिक्षालाई अग्रिम परिवर्तन गर्नु पर्ने वताउनु भएको छ । बैठकमा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रकाश पाण्डेले शिक्षा सम्बन्धि स्थानीय सरकारले गरेको निर्णय कार्यन्वयन गर्ने दायित्व सबै शिक्षकको रहेको बताउदै ब्यबहारिक शिक्षालाई पनि जोड दिन पर्ने बताउनु भएको छ । समिक्षा बैठक को सहजीकरण शिक्षा शाखा प्रमुख तुल्सी कार्किले गर्नु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *