प्रथम राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगिता सम्पन्न

प्युठान ।
माण्डवी गाउँपालिका प्युठानको आयोजनामा सोमबारदेखि शुरु भएको प्रथम रास्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ।प्रतियोगिता हिजो माण्डवी-३ मार्सिबाङ खेलकुद मैदानमा सम्पन्न भएको हो। रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्रथम माण्डवी मा.वि नयागाउ,दोस्रो गणेश मा.वि तिराम,तेस्रो कामाक्षी मा.वि उदयपुरकोट भयका छ्न । समापन कार्यक्रममा प्रमुखाअतिथी संविधान सभा सदस्य नारायण प्रसाद अधिकारीले बिजय खेलाडीहरुलाई बधाई दिदै मानव चेतनाको बिकासको लागि खेलकुद महत्त्वपूर्ण रहेको बताउनु भयको थियो । कार्यक्रममा माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी -रोसनले खेलाडी सधै अनुशासित भयर अगाडी बढनु पर्ने बताउदै बर्दी बिनाको सिपाही भनेको खेलाडी भएको बताउनु भयको थियो । माण्डवी गाउँपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख तुलसा कार्किले संचालन गर्नु भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि संविधान शभा सदस्य नारायण प्रसाद अधिकारी,गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी -रोसन,उपाध्यक्ष पुर्ण प्रसाद कालाथोकी,ईलाका प्रशासन जस्पुरका प्रमुख बाबुराम पुरी,गाउँपालिकाका प्रमुख प्राशासकीय प्रकाश पाण्डे,माण्डवी गाउँपालिका वडा.नं -१का अध्यक्ष बाम बहादुर बुढा,वडा .नं-२ का अध्यक्ष प्रकाश वलि,वडा नं-३ का अध्यक्ष धनेन्द्र कार्कि,वडा.नं -४ का अध्यक्ष डिल बहादुर घर्ती, गाउँपालिका प्रबक्ता जितामित्र सुनार,कार्यपालिका सदस्य बालिका नेपालीले खेलमा बिजय प्राप्त खेलाडीहरु,रेफ्ररी/एम्पाएर,बिधालयका खेलकुद शिक्षकहरुलाइ शिल्ड,प्रमाणपत्र र मेडल प्रदान गर्नु भएको थियो । खेलकुदमा माण्डवी गाउँपालिका माध्यमिक तहका बिधालयका प्रतियोगीहरुको सहभागिता रहेको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *