वर्तमान समाज विकास भन्दा वितृष्णा फैलाउन तर्फ केन्द्रित छ:-अध्यक्ष रोसन

प्युठानको माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोसनले वर्तमान समाज विकास भन्दा वितृष्णा फैलाउन तर्फ केन्द्रित बनिरहेको टिप्पणी गर्नु भएको छ।माण्डवी गाउँपालिकाले वडा नंं.-१ तिराममा आयोजना गरेको व्यवसाय सञ्चान सम्वन्धि ८ दिने उद्यमशीलता विकास तालिमको आज समापन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि समेत रहनु भएका गाउँपालिका अध्यक्ष रोसनले यस्तो टिप्पणी गर्नु भएको हो।यस्तै अध्यक्ष रोसनले विगत देखि नै सरकारको अनुदान र तालिम लिने तर काम गर्ने प्रवृत्ति हराउँदै गएको उल्लेख समय मै जिम्मेवार बन्न सहभागिहरुलाई निर्देशन दिनु भयो।स्थानीय सरकार काम गर्नेलाई सहयोग गर्न सधै तल्लिन हुने उहाँको जिकिर थियो।साथै तालिम प्राप्त उद्यमीहरुलाई आगामी आर्थिक वर्षमा थप स्तरोन्नतिको तालिम प्रदान गरिने बताउँदै अध्यक्ष रोसनले उद्यमीले उत्पादन गरेका वस्तु/सेवाको वजारीकरण समेत गाउँपालिकाले गर्ने प्रतिबद्धता जनाउनु भयो।परम्परागत विचारलाई त्यागी नयाँ कामको थालनी मार्फत तालिम प्राप्त सफल उद्यमीले आफ्नो र सिङ्गो समाजको आवश्यकता पूरा गरी आत्मनिर्भर बन्न सक्नु पर्ने अध्यक्ष रोसनको आसय थियो।कार्य वाहक वडा अध्यक्ष शुसिला घर्तीको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा वडा सचिव चेतनाथ अधिकारी ,प्राविधिक धन वहादुर घर्ती मगर लगाएतको आतिथ्यता रहेको थियो।१९जना सहभागी रहेको तालिम माघ -१२ गते देखि सुरु भएको थियो।तालिमको सहजीकरण लघु उद्यम विकास सहजकर्ता टोप बहादुर खत्रीले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *