रुरु क्षेत्र गाउँपालिकामा सार्वजनिक सुनवाइ कार्यक्रम सम्पन्न

रुरु क्षेत्र गाउँपालिकामा सार्वजनिक सुनवाइ कार्यक्रम सम्न्न चुरामणि तिमिल्सिना रुरु क्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीमा सार्वजनिक सुनावाइ कार्यक्रम पालिकको सभाहलमा सम्पन्न भएको छ । गत ६ महिनामा पालिकाका सन्चालित कार्यक्रम बजेट तथा विभिन्न शीर्षकको बिसयमा कार्यक्रम केन्द्र बिन्दु बनाईएको हो। गाउँपालिकाको मुख्य आयोजना रुरु एफएम र श्रीङेस्वर एफ एमको सहजीकरणमा कार्यक्रम गरिएको हो। पालिकाका अध्यक्ष यदु ज्ञवालीको अध्यक्षतमा सन्चालित कार्यक्रममा पालिका उपाध्यक्ष मिना देवि गौतम यस्तै पालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत मधु कृष्ण पन्थ कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथि रहनु भएको थियो। सुनाइ कार्यक्रममा वडाका वडा अध्यक्षहरु कार्यापालिका पधाधिकारिहरु , वडा सदस्यहरु शैक्षिक संघसस्थाका प्रभुत्वहरु राजनैतिक दल पत्रकार कलब सुरक्षा निकायको सहभागीता रहेको थियो। सहभागीले शिक्षाका समस्या खानेपानी कृषि पर्यटन रोजगार स्वास्थ तालिम लघुबुत्त आतन्क , जङगलि जनावर , दिवा खाजा तलप निकासा यातायात भाडा , बिध्यालय समायोजना, सडक स्तर उन्नति पुर्वधार निर्माण जस्ता महत्त्व पुर्व विषय बोकेका कार्यक्रम प्रभावकारि नभएको कार्यक्रममा चर्चा गरेका थिए। कार्यक्रममा फरक फरक जिज्ञासा लाई सम्बन्धित निकायका प्रमुखहरुले जिज्ञासा मेटाउनु भएको थियो ।कार्यक्रममा करोडौं लगानीमा रहेको हेफर प्रोजेक्ट कालीगण्डकीमा ब्यबस्थित शवदाहा घाट जस्ता विषय यस्तै स्वास्थ बिमा कार्यक्रम लाई सहभागीले नजिक बाट निहाल्न पालिका लाई आग्रह गरेका थिए । कार्यक्रम लाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष उपाध्यक्ष र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत स्वास्थ साखा र शिक्षा शाखाका प्रमुखले विभिन्न विषयमा उठेका प्रसङ्ग लाई तत्काल लाई कार्यापालिकामा आधारित रहि योजना अगाडी बढाइने बताउनु भयो । कार्यक्रम लाई समापन गर्दै अध्यक्ष ज्ञवालीले १ साता भित्रमा बुदागत रुपमा समस्या लाई टिपोट गरेर आफु लाई बुझाउन अधिकृत पौडेल लाई आग्रह गर्नु भयो । कार्यक्रममा युगराज बस्याल र इस्वरी बस्याल ले सहजीकरण गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *