माण्डवी गाउँपालिकाले विभिन्न वित्तीय संस्थाहरुसँग अन्तरक्रिया गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले विभिन्न वित्तीय संस्थाहरुसँग अन्तरक्रिया गर्द
फागुन-२,२०७९
प्युठान।
माण्डवी गाउँपालिकाले गाउँपालिका भित्र सञ्चालित विभिन्न वैङ्क,लघु वित्त संस्था र सहकारी लगाएतका वित्तीय संस्थाहरुसँग अन्तरकृयात्मक छलफल कार्यक्रमको आयोजना गर्ने भएको छ।आज गाउँपालिकाको कार्यकक्षमा उपस्थित विभिन्न वैङ्क,लघु वित्त संस्था र सहकारीका प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरुसँगको छलफलका क्रममा पछिल्लो आर्थिक क्षेत्रमा देखिएको समस्यालाई मध्यनजर गरि समस्या समाधानका लागि सम्वन्धित निकायहरुलाई थप सशक्त र जिम्मेवार बनाउन अन्तरक्रिया गर्ने निर्णय गरिएको गाउँपालिका उपाध्यक्ष पुर्णप्रसाद कालाथोकीले बताउनु भयो।उपाध्यक्ष कालाथोकीका अनुसार फागुन १६ गते अन्तरक्रियात्मक छलफल कार्यक्रम आयोजना गर्ने तयारी छ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *