रुरु क्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीमा चौथो राष्टपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सम्पन्न

चुरामणि तिमिल्सिना रुरु क्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीमा चौथो राष्टपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिताको उपाधि नमुना जनबोध माध्यमिक बिद्यालयले हात पारेको हो । प्रतियोगितामा रेन्बो इङलिस बोर्डिङ स्कुल द्वितीय र राष्ट्रिय माध्यामिक बिद्यालयले तृतीय स्थान हासिल गरेको हो प्रतियोगितामा १२ खेलको आयोजना गरिएको थियो। खेलमा बिजेता बिद्यालयलाई नगद प्रमाणपत्र ट्रफि र मेडल प्रदान गरिएको थियो।समापन समारोहमा खेल लाई समापन गर्दै गाउँपालिकाका अध्यक्ष यदु ज्ञवालीले खेल भनेको विद्यार्थीको गहना भएकोले खेल बाट विद्यार्थीको हरेक क्षेत्रको बिकास हुने खेल बाट देशको नाम कमाउन सकिने हुँदा अहिले आएर पालिकाले केही बिद्यालयमा खेल शिक्षक समेतको ब्यबस्था गरेको बताउनु भयो । कार्यक्रममा पालिकाका उपाध्यक्ष मिना देवि गौतम पालिका प्रबक्ता हरि प्रसाद ज्ञवाली वडा न ३ का वडा अध्यक्ष शेषनारायण पौडेल वडा न ४ का वडा अध्यक्ष मोति प्रसाद श्रेष्ठ यस्तै कार्यापालिकाका सदस्यहरु सुरुक्षा निकाय , पत्रकार विभिन्न बिध्यालयका प्रधानाध्यापकहरुको आतिथ्यता रहेको थियो कार्यक्रममा शिक्षा शाखा प्रमुख तेज बहादुर कुमालले कार्यक्रमको सन्चालन गर्नु भएको थियो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *