गुल्मीदरबार गाउँपालिकाले औपचारिक कार्यक्रम गरि सुरु गर्यो प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम

गुल्मीदरबार गाउँपालिकामा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम आज मिति २०७९/११/१६ गते देखि अभिमुखिकरण तथा सूचना प्रवाह कार्यक्रम सहित सुभारम्भ भयो । कार्यक्रम वडा नं. ३ को वडाध्यक्ष राम बहादुर थापाको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा रोजगार संयोजक निर्मला पाण्डेले प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम संचालन प्रकृया र यसको उद्देश्यको बारेमा सहजिकरण गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्ष्मण पाण्डेले प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रममा छनौट भएका नागरिकहरूले पालना गर्नुपर्ने आरचणलाई कडाईका साथ कार्यान्वयन गर्ने र कामको निरन्तर अनुगमन गरिने हुँदा कार्यस्थलमा ईमानदारपुर्बक वडाले तोकेको कार्य सम्पादन गर्न निर्देशन दिनु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *