फेण्डस कलब रिडी गुल्मी दोस्रो बर्षमा प्रवेश

चुरामणि तिमिल्सिना फेण्डस कलब रिडी गुल्मी दोस्रो बर्षमा प्रवेश फेण्डस कलव रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ रिडी गुल्मीले ३ दिने कार्यक्रमको आयोजना गरेर स्थापनाको दोस्रो बार्सिउत्सव समारोह रुरु खेल मैदान रिडी गुल्मीमा सम्पन्न भएको छ । क्लबका अध्यक्ष प्रयास कसजुको अध्यक्षतामा सन्चालित कार्यक्रममा रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ का वडा अध्यक्ष नवराज बिक प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो । समारोह लाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि अध्यक्ष बिकले समाज बिकास निर्माण, पुर्वधार निर्माण ,सामाजिक सम्पति संरक्षण भाषा ,कला, साहित्य , सस्कृति, ,परम्परा ,खेल कुद ,सचेतनाका कार्यक्रमहरु ,खेलाडी लाई प्रोत्साहन जस्ता कार्यक्रमहरु सन्चालन गरेर पर्यटनमा समेत टेवा पुर्याएको वताउनु भयो। कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिती गुल्मीकी पुर्व उप प्रमुख तुल्सि कुमारी श्रेष्ठ पुर्व वडा अध्यक्ष राम लाल बिक वडा सदस्य सुशील श्रेष्ठ घन्स्याम ज्ञवाली युवा समाजसेवि हिमाल श्रेष्ठ यस्तै उधोग बाणिज्य संघ रिडीका अध्यक्ष शुबर्ण लाल कक्षपति मानव कल्याण वृद्ध आश्रम रिडीका अध्यक्ष जिवन कुमार कसजु समाजसेवि अमुल्य श्रेष्ठ विशिष्ट अतिथि रहनु भएको थियो । यस्तै कार्यक्रममा सप्तचन्डि महिलासमुह की अध्यक्ष धना राना बितिय सस्थाका प्रमुखहरु रुरु फेण्डस क्लबका सचिव प्रेम भण्डारी सुरक्षा निकाय शैक्षिक सस्थाका प्रतिनिधिहरु लगायतको कार्यक्रममा आथित्यता रहेको थियो। कलबका सचिव अनिश श्रेष्ठले कार्यक्रम माथि प्रकास पार्दै स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियो। कार्यक्रमको बिचमा रिडी पहिलो म्याराथुन प्रतियोगिता र १६ बर्स भन्दा तलका खेलाडि हरु बिच फुटवल प्रतियोगिता समेत सन्चालन भएको थियोे । दौड प्रतियोगितामा जन बोध माध्यमिक बिध्यालय रानिसाका छात्र राजेश नेपाली प्रथम सस्कृत तथा साधरण माद्यामिक बिध्यालयका बिनोद पौडेल दुत्तिय र रिडी माद्यामिक बिध्यालयका बिद्यार्थी खिम बहादुर कुमाल तृतीय भएका हुन यस्तै बिधाज्वति इङलिस बोडिङ स्कूलका अन्सु श्रेष्ठ र भुवन कुवर लाई समेत नगद प्रमाणपत्र ट्रफि र मेडल प्रदान गरिएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *