रुरुक्षेत्र गॉउपालिका द्वारा संचालन गरिएको हाजिरि जबाफ प्रतियोगिता सम्पन्न

चुरामणि तिमिल्सिना रुरुक्षेत्र गाॅउपालिका शिक्षा , युवा तथा खेलकुद शाखाको आयोजना संचालन गरिएको रुरुक्षेत्र गाउपालिका अन्तर्गत अन्तर माध्यमिक विद्यालय स्तरिय हाजिरीजवाफ प्रतियोगीयता जनाबोध माध्यमिक विद्यालयमा सपन्न भएको हो ८ बिध्यालयको सहभागिता रहेको प्रतियोगितामा जनबोध माध्यमिक विद्यालय रानिबास प्रथम ,जनाज्योति माध्यमिक विद्यालय रिमुवा द्वितीय र राष्ट्रिय माध्यमिक विद्यालय कोटले तृतीय स्थान हासिल गरेको हो । जनबोध माध्यमिक बिध्यालय ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष हरि प्रसाद ज्ञवालीको अध्यक्ष रुरु क्षेत्र गाउँपालिकाका अध्यक्ष यदु ज्ञवालीको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो ।यस्तै समारोहमा पालिकाका उपाध्यक्ष मिना देवि यस्तै जनप्रतिनिधि हरुको विशिष्ट आथित्यता रहेको थियो। कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि अध्यक्ष ज्ञवाली शिक्षा जस्तो महत्त्वपूर्ण विषयलाई हेल च्यक्र्याइ नगरी गम्भीरतापुरक लागेर सबै शिक्षा क्षेत्रमा खटिने गुरु बर्ग लाई नियामित पठन पाठन सङै अतितिक्त क्रियाकलाप पनि संचालन गरेर बिद्यार्थीको प्रतिभा उजागर गर्न आग्रह गर्नुभयो। कार्यक्रममा जनबोध माध्यमिक बिध्यायका प्रधानाध्यापक बाम देव ज्ञवालीले स्वागत गर्नु भएको थियो कार्यक्रम सफल पार्न रमेश पन्थको टोलिले प्रसनपत्र निर्माण गर्नु भएको थियो कार्यक्रमको सहजीकरण शिक्षा शाखा प्रमुख तेज बहादुर कुमालले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *