रुरुक्षेत्र गाउपालिकाको आयोजनामा संचालन गरिएको आधरभुत विद्यालय स्तरिय हाजिरीजवाफ प्रतियोगीयता सपन्न

चुरामणि  तिमिल्सिना

रुरुक्षेत्र गाॅउपालिका शिक्षा , युवा तथा खेलकुद शाखाको आयोजना संचालन गरिएको रुरुक्षेत्र गाउपालिका अन्तर्गत अन्तर आधरभुत विद्यालय स्तरिय हाजिरीजवाफ प्रतियोगीयता रिडी माध्यमिक विद्यालयमा सपन्न भएको हो । १५ बिध्यालयको सहभागिता रहेको प्रतियोगितामा ज्ञवा बलेटक्सार विद्यालय बलेट्क्सार प्रथम रिडी माध्यमिक विद्यालय रिडी द्वितीय र जनबोध माध्यमिक विद्यालय रानिबासले तृतीय स्थान हासिल गरेको हो । ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष चन्द्र लाल कसजुको अध्यक्षतामा कार्यक्रम गरिएको हो गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष मिना देबि गौतम प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो। ।यस्तै समारोहमा सामाजिक बिकास समितिका संयोजक शेष नारायण पौडेल जन प्रतिनिधिहरु विभिन्न बिध्यालयका प्रधानाध्यापक तथा शिक्षकहरुको आथित्यता रहेको थियो। कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि उपाध्यक्ष गौतमले बिद्यार्थीहरुको प्रतिभा उजार गर्न बौद्धिकता बिकास गर्न अनुसासनमा वृद्धि गर्न बिद्यार्थीलाई हौसला प्रदान गर्न तथा यस्ता कार्यक्रम ले लोक सेवा लाई समेत ठुलो फाइदा पुग्ने भएकोले शिक्षा कार्यक्रम लाई अगाडी बढाउन पालिकाले निरन्तर कार्यक्रमको आयोजना गर्ने बताउनु भयो। कार्यक्रममा रिडी माध्यमिक बिध्यायका प्रधानाध्यापक रोहित भण्डारीले स्वागत मन्तव्य राख्दै यस्ता कार्यक्रमहरु शिक्षा शाखाले बर्षमा १ पटक मात्र नभइ पटक पटक आयोजना गर्न सक्ने हो भने बिद्यार्थी लाई थप हौसला प्रदान गर्न सहज हुने बताउनु भयो । कार्यक्रमको सहजीकरण शिक्षा शाखा प्रमुख तेज बहादुर कुमालले गर्नु थियो भने कार्यक्रमको सन्चालन रिडी माध्यमिक बिध्यालयका शिक्षक दुर्गा प्रसाद ढकालले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 854

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *