मदन भण्डारी राज मार्गमा सडक बिस्तार कार्यको शुभारम्भ

चुरामणि तिमिल्सिना मदन भण्डारी राजमार्ग अन्तर्गत (रिडी भेडुवा NH-09)२५किमी को निर्माण कार्यको बैदिक बिधि बिधान सहित रुरु क्षेत्र गाउँ पालिकाका अध्यक्ष यदु ज्ञवालीले रिवन काटेर शुभार्भ गर्नु भएको हो। शुभार्भ गर्दै अध्यक्ष ज्ञवालीले निर्माणको जिम्मेवारी पाएको कम्पनीले काम भनेकै समयमा सम्पन्न गर्ने ,तोकिएको गुणस्तरमा कामगर्ने समस्या उत्पन्न भएमा पालिकामा खबर गर्ने र समन्वय गर्न पर्ने ठाउमा पालिका निरन्तर लाग्ने बताउनु भयो। समानान्तर इलाइट जे भि ले काम गर्ने योजना का साथ अगाडी बद्ने क्रममा स्थानीय बासिले पनि हाते मालो गर्दै अगाडी बढ्न पर्ने बताउनु भयो। ३६ महिना भित्र काम सम्पदान गर्ने योजना सम्झौता भएकोले काम छिटो र भनेकै समय भन्दा अगाडी निर्माण सम्पन्न गर्ने आफ्नो योजना रहेको कम्पनीले जनाएको छ । शुभार्म्भ कार्यक्रममा सामाजिक अभियानता रबि कंडेल पोमलाल कंडेल सडक का इन्जिनियर लगायतको आथित्यता रहेको थियो । अहिले सडक निर्माण हुँदा बैकल्पिक सडकको रुपमा पानी टंकी थोर्गा हुदै रिडी जान निर्माण कम्पनीले बोड समेत राखेर आग्रह गरेको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 815

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *