वृद्ध आश्रम सेवा समिती गुल्मीको नयाँ कार्य समिति को गठन

वृद्ध आश्रम सेवा समिती गुल्मीको नयाँ कार्य समिति को गठन भएको छ । ११ सदस्य रहेको समितिमा कृष्ण बहदुर अध्यक्षतामा चयन हुनु भएको छ यस्तै उपाध्यक्षमा जिवन कुमार कसजु र गङगा पाण्डे , सचिवमा बिस्वास पाण्डे सह सचिव राम लाल बिक यस्तै कोशध्यक्ष महेन्द्र पोख्रेल , सदस्यहरुमा ओम प्रसद अमात्य , तुल्सि श्रेष्ठ , राम प्रसाद ज्ञवाली , सुबर्ण लाल कक्षपति र जङ्ग बहादुर कुवर रहनु भएको छ । गठित कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष अध्यक्ष कुवरले आश्रम सन्चालन्को लागि सबै सहयोग केन्द्र तथा प्रदेश बाट हुने हुँदा यहाँको टिम लाग्नआग्रह गर्नु भयो कार्यक्रममा दिवा सेवा सन्चालन गर्ने वृद्धा हरु लाई संगीत भजन्मा रमाउने बाताबरण सिर्जना गर्ने बेला बखतमा स्वास्थ सेवा प्रदान गर्ने अध्यक्ष कुवरले जोड दिनु भयो। कार्यक्रममा उपाध्यक्ष जिवन कुमार कसजुले स्वागत गर्नु भएको थियो ।कार्यक्रमको सन्चालन दुर्गा पौडेलले गर्नु भएको थियो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *