एकै घर परिवारबाट एकैसाथ तीन जना सरकारी सेवामा प्रवेश

एकै घर परिवारबाट एकैसाथ तीन जना सरकारी सेवामा प्रवे

चुरामणि तिमिल्सिना
पाल्पा जिल्ला तानसेन नगरपालिका वडा न१४ अर्गली छतीवन निवासी लक्ष्मण रेग्मीका दुवै जना छोरा छोरी मनिषा रेग्मी र गोकुल रेग्मी कृषि विकास बैंकको चौथो तहमा गोर्खाको गोर्खाबजार शाखा र रसुवाको धुनन्चेबजार शाखामा पदस्थापन हुनु भएको छ भने भाइ बुहारी श्रीधरा ज्ञवाली रेग्मी कपिलवस्तु जिल्लाको महाराजगन्ज नगरपालिकाको जानकी मा.वि. मा प्राथमिक तहको शिक्षकमा पदस्थापन हुनु भएको छ । रेग्मीले अन्लाईन खबर सित कुरा गर्दै भने पहिलो पटक परिक्षा दिएको र यकै पटकमा नाम निकाल्न आफुहरु सफल भएको बताउदै अलि गहिरो अध्ययन भएमा लोक सेवा पास गर्न सकिने बताउनु भएको छ । उता लक्ष्मण रेग्मीले आफ्नो देशमा अध्ययन गरेपछी यहीँ जागिर खुवाउने योजना बनाएको र योजना अनुसार नाम निकाली जागिरमा जादा आफ्नो परिवारमा खुशी छाएको बताउनु भएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 670

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *