पाल्पाको रिब्दीकोटमा फरक क्षमता भएकोलाई परिचय

पाल्पाको रिब्दीकोटमा फरक क्षमता भएकोलाई परिचय पत्रवितरण चुरामणि तिमिल्सिना बैशाख ६ पाल्पाको रिब्दीकोट गाँउपालिकामा मंगलबार १० जना फरक क्षमता भएका नागरिकहरुलाई परिचयपत्र वितरण गर्ने कार्य सम्पन्न भएको छ ।गाउँका कुना कुनामा अझै पनि फरक क्षमता भएका नागरिकहरु भएकोले पालिकाको टिमले खोज मुलक गरेर उनिहरुको अवस्थाको आधारमा परिचय पत्र बितरण गरेको गाउँपालिका स्वास्थ शाखा प्रमुख सुनिल अधिकारीले जानकारि दिनु भयो ।बितरण कार्यक्रममा पालिका उपाध्यक्ष कान्ता अधिकारिले यस पालिकामा फरक क्षमता भएका लाई विभिन्न चरणमा घर दैलोमा पुगेर उहाँ हरुको स्वास्थ अवस्था बुझ्ने सल्लाह सुझाव प्रदान गर्ने अप्ठ्यारोमा परेका लाई पालिकाले विभिन्न सहयोग गर्ने , उनिहरुले पाउने सुबिधामा हरेक क्षेत्रबाट पहुचमा राखिने स्थानिय स्थरबाट नै परिचय पत्र प्रदान गर्दै आएको बताउनु भयो । उहाँ ले थप्दै भन्नु भयो सकेसम्म उनिहरुलाइ विभिन्न आयआर्जन तालिम पनि दिने योजना बनाइ राखेको बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *