चन्द्रकोट ७ रुपाकोटमा तालिमको उत्घाटन सत्र सम्पन्न

गाउँपालिक
पेज नेपाल सरकार उद्योग बाणीज्य तथा आपुर्ति मन्त्रालयको सहयोग तथा चन्द्रकोट गाउँपालिका गुल्मी मार्फत संचालित गरिबी निवारणका लागि लघु उद्यम विकास कार्यक्रम मेड्पा अन्तर्गत चालू आर्थिक बर्षमा संचालित आवश्यकता पहिचानका आधारमा पुर्नताजगी तथा स्तोरन्नति तालिम अन्तर्गत वडा नं. ७ रूपाकोट बोटेगाउँ लघु उद्यम कृषक समुहमा आवद्ध २० जना सिमान्तकृत बोटे समुदायका महिलाहरूको लागि व्यवसायिक मौसमी बेमौसमी तरकारी खेति सम्वन्धी तालिम सुरू भएको छ। गाउँपालिका अध्यक्ष तथा उद्यम विकास समिति संयोजक युवराज खत्री क्षत्री ज्यूको अध्यक्षतामा संचालित उदघाटन शत्रमा उपाध्यक्ष विष्णु प्रसाद भण्डारी, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत विष्णु प्रसाद भुसाल, वडा अध्यक्ष, कार्यक्रमका फोकल पर्सन, वडा सदस्य, उद्यम विकास सहजकर्ता, समूह सदस्यहरू लगायतको उपस्थिति रहेको थियो। तालिम ३ दिन सम्म संचालन हुनेछ भने कार्यक्रमको तर्फवाट आवश्यकता अनुसारका प्रविधिहरू समुहलाई हस्तान्तरण हुनेछन्

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *