रिब्दीकोट गाउँपालिका लाई पुर्ण खोप सुनिश्चितता घोषण गरियो

चुरामणि तिमिल्सिना,

बैशाख१९

रिब्दीकोट गाउँपालिका पाल्पा लाई औपचारिक कार्यक्रमका साथ पुर्णखोप गाँउपालिका सुनिश्चतता घोषणा गरिएको छ । पालिका खोप समन्वय समितिका प्रमुख तथा गाँउपालिका अध्यक्ष नारायण बहादुर कार्की ज्यू को अध्यक्षता रहेको थियो। कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय प्रमुख टंकनाथ खनाल रहनु भएको थियो।

कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष खनालले जिल्लाका हरेक स्थानीय तहमा यो कार्यक्रम दौरानमा रहेकोले पछिल्ला समयमा जिल्लामा खोप कार्यक्रम सम्पन्न गरेकोले घोषणा गर्दै लगेकोले स्वास्थ सस्था लाई बलियो गुणस्तर , प्रभावकारिता बनाउदै लैजान सकेमा स्थानिय तह भएको जनताले बुझ्ने छन त्यसैले स्वास्थ जस्तो विषयमा बजेट पनि अन्य विषयमा भन्दा वृद्धि गर्न आग्रह गर्नु भयो। घोषण कार्यक्रममा गाँउपालिका उपाध्यक्ष कान्ता अधिकारी, स्वास्थ्य कार्यालय पाल्पा प्रमुख डा. राजेन्द्र कुमार गिरी, विशिष्ट अतिथि रहनु भएको थियो।

सभामा गाँउपालिका प्रवक्ता , सबै वडाका वडा अध्यक्ष ज्यूहरु, पालिका कर्मचारी स्वास्थ्य कार्यालयका कर्मचारी टिम, स्वास्थ्य संस्था प्रमुख ज्यूहरु, खोपकार्यकर्ताहरुको सहभागीता रहेको थियो। कार्यक्रमको सहजीकरण स्वास्थ शाखा प्रमुख सुनिल अधिकारी ले गर्नु भएको थियो । खोप कार्यक्रम लाई प्रभाव कारी रुपमा बस्ति बस्ति टोल तथा कार्यालयमा रहेर सहजीकरण गरेको भन्दै खोप कार्यकता स्वास्थ स्यम सेविका लाई सम्मान समेत गरिएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *