गुल्मीका कुवर परिवारले गरे रुरु सन्चार लाई आर्थिक सहयोग

रुरु धार्मिक सेवा सन्चार प्रालि लाई आज संस्थाकै जन्म दिनको अवसर पारेर गुल्मी सत्यवती चेहेमि बाट सहयोग हस्तान्तरण गर्नु भएको छ । गुल्मी जिल्ला सत्यवति गाउँपालिका वडा .नं २ चेहेमि निवासी बुवा भवानी शंकर कुवर र आमा डिल माया कुवरको नाआ उहाँका सुयोग्य सुपुत्र छो तेज बहादुर कुवर हाल मलेसिया बाट रु. १०,००० रुपियाँ अक्षरुपी दस हजार मात्र हस्तान्तरण गर्नुभएको छ । रुरु सन्चारले ले बेला बखतमा आयोजना गर्ने विभिन्न धार्मिक कार्यक्रममा प्रसादी निर्माण गर्नको लागि उक्त रकम बाट सामाग्री खरिद गरिएको सन्चारका अध्यक्ष पत्रकार चुरामणि तिमिल्सिनाले जानकारी दिनुभयो। रुरु धार्मिक सेवा सन्चार प्रा. लि. का विभिन्न रचनात्मक कार्यक्रमहरु लाई निकै माया गर्नु हुने तेज कुवरले प्रा.लि.का हरेक कार्यक्रममा हातोमालो गर्दै आउनु भएको छ । उहाँले यहाँ मात्र जन्म स्थानका विभिन्न क्षेत्रमा हुने सबै कार्यक्रममा सक्दो सहयोग गर्दै आउनु भएको छ।

धर्मग्रन्थ अनुसार आफुले कमाएको रकम बाट १० प्रतिशत दान गर्न पर्छ भन्ने मान्यता लाइ आत्मसाथ त्यो रकम भन्दा बढि दान पुण्यमै लगाउनु भएको छ । उहाँले थप्दै भनु भयो छोटो समयमा रुरु सन्चार मिडियाले यस पुण्य भुमिमा नयाँ कार्यक्रम चेतना मुलक संस्कृति संरक्षण कार्यक्रम धार्मिक उत्थान जस्ता कार्यक्रमहरु आफु लाई असाध्यै मनपर्ने भएको ले सहयोग गर्दै आएको बताउनु भयो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *