धुर्कोट नयाँगाउमा जनप्रतिनिधिको पहिलो कार्यकालको बार्सिक समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न

बिष्णु कुवर धुर्कोट ,नयाँगाउँ

गुल्मिको धुर्कोट गाउँपालिका वडा न: ०१ नयाँगाउँमा जनप्रतिनिधिको १ बर्स पूरा भएको अबसरमा बार्सिक समिक्षा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ
धुर्कोट गाउपालिका वडा न ०१ नयागाउका वडा अध्यक्ष चेतमान कुवर ले जनप्रतिनिधि ले १ बर्समा गरेका कार्यक्रम प्रस्तुत गर्नु भएको थियो उहाले कृषि तथा पशु तर्फ सुन्तला सम्बन्धि कार्यक्रम चाक्लाबन्दी २ वटा मा सुन्तलाको बिरुवा हुर्किदै गरेको र ३ वटा नया चक्लाबन्दी को सुरुवात भएको बताउदै 5/7 बर्स पछि सुन्तला उत्पादनमा मनग्य आम्दानी हुनेमा अपेक्षा राखेको बताउनु भयो बाख्रा पालन व्यावसायिक रुपमा हुन थालेको खसिबोका निर्यात भएको जानकारी दिई आर्थिक बिकास तर्फ पर्यटन मा झल्याकोट लाई प्राथमिकतामा राखी १ करोड को योजना सुरुवात हुने जानकारी दिनुभयो
धुर्कोट र नयागाउ लाई नजिक बनाउनको लागि ५५० मिटरको पुल निर्माण डिपिआर तयार भएको
सामाजिक बिकास शिक्षा गुणस्तर बनाउन बिधालय अभिभावक सचेतना र बिधालय सुधार कार्यक्रम सम्पन्न ,स्वास्थ तर्फ सुत्केरी लाई यातायात खर्च दिने, एम्बुलेन्स नया खरिद भएको ,नो होम डेलिभरी घोषणा गर्नी तयारी , सामाजिक बिकासमा १ घर १ धारा घोषणा गर्नी अन्तिम तयारी ,सरसफाइ तर्फ साबिकका ५/६ र ७ टोल घोषणा गर्नी योजना भएको बताउनु भयो
कार्यक्रममा वडा सदस्य चन्द्र बि क को स्वागत मन्तब्यबाट सुरु भएको कार्यक्रममा बिद्यालयका प्र.अ. तथा प्रतिनिधि, विभिन्न दलका प्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको कार्यक्रममा वडा सचिव नारायण पोख्रेलको सन्चालनमा सम्पन्न भएको थियो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *