रिब्दीकोटमा पहिलो पटक प्रधानाध्यापकहरुको बैठक भर्चुल माध्यम बाट सम्पन्न

चुरामणि तिमिल्सिना   जेष्ठ  ९

रिब्दीकोट गाउँपालिका शिक्षा शाखाले मंगलबार पहिलो पटक भर्चुल माध्यम बाट नियामित प्रधानाध्यापकहरुको बैठक सम्पन्न गरेको छ । समयको बचत गर्न शिक्षक प्रतिनिधि तथा प्रधानाध्यापक लाई प्रविधि सहित अगाडी बढाउन र हरेक प्रधानाध्यापकहरु लाई कार्यालय बाट नै धेरै कुरा सिकाउन सकिने भएकोले यस्तो बिधि का साथ यो अभ्यास गरिएको शिक्षा शाखा प्रमुख मणि खनालले जानकारी दिनु भयो।

गाउँपालिकका अध्यक्ष नारायण बहादुर कार्किको अध्यक्षतामा  बैठक बसेको हो । बैठकमा अव सबै बिद्यालयमा यकै खालको म्युजिकल पिटि सन्चालन गरिने, प्राथना पनि यकै बनाइनेजस्को निम्तो पालिकाले १६ देखि १८ सम्म तालिम प्रदान गर्ने जेष्ठ १९ मा ब्यबस्थापन समिति , शिक्षक अभिभावक संघ र प्रधानाध्यापको बैठक बस्ने छात्रा वृद्धि कार्यक्रम लाई पनि विषय बस्तुमा समाबेस गरिने शाखा प्रमुख खनाल ले बताउनु भयो।

बैठकमा ३६ जनाको सहभागिता रहेको थियो। बैठकमा सहभागीता जनाउदै प्रधानाध्यापकहरुले समय बचत र ज्ञान र आधुनिक संगै आफुहरुले यसरी जोडीयर बैठक बस्दा आफु हरुलाई निकै नै फाइदा पुगेकोले अवका दिन्मा नि यो अभ्यास कायम राख्न आग्रह गरेका हुन।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *