गुल्मीको रिमुवामा बेमौसमी तरकारी सम्बन्धि तालिम सम्पन्न

तुराङ बहुप्राबिधिक शिक्षालयको आयोजना तथा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका वार्ड न ६ को समन्वयमा रिमुवामा संचालन भएको बेमौसमी तरकारी उत्पादन तालीम कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शिक्षालय प्रमुख प्रदिपराज पाण्डेको अध्यक्षता , वार्ड अध्यक्ष रोमनाथ पौडेलको प्रमुख आतिथ्यता तथा कृषक अगुवा प्रेम थापा , कृषि प्रशिक्षक सुमित भुसाल , कृषि प्राबिधिक ऋषि राम शर्मा , तालीम प्रशिक्षक सरोज आचार्य अतिथि रहनुभएको सो कार्यक्रममा कृषकहरुले आधुनिक तरिका र प्राबिधिक सङ्गै पहिलो पटक यसरी लामो समयको तालीममा आफ्नै ठाउँमा सहभागीता जनाउन पाएकोमा आफुहरु अत्यन्तै खुशी भएको बताउनु भयो ।

प्रमुख अतिथि रहनु भएका वार्ड अध्यक्षले CTEVT को यो तालीम अत्यन्तै प्रभावकारी रहेको र सिकेको सिपले पक्कै फाइदा पुर्याउने तथा आगामी दिनमा अझै किसानहरुको लागि सहजीकरण गरिने बताउनु भयो । यसैगरी यस्तो उत्साहपुर्ण सहभागीतामा तालिम संचालन भएको र किसानहरुको समुहमा नै रहेर तालीम प्रदान गर्न पाएकोमा शिक्षालय परिवारबाट शिक्षालय प्रमुख प्रदिप राज पाण्डेले आभार व्यक्त गर्नु भयो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *