मदन भण्डारी राज मार्गको कामले तिब्रता लिदै

चुरामणि तिमिल्सिना  जेष्ठ१४

राष्टिय गौरवकोआयोजना मदन भण्डारी राजमार्गको निर्माण कार्याले तिब्रता लियको छ।रिडी देखि भेडुवा सम्म्को २५ किलोमीटर निर्माणको जिम्मेवारी पायको समानान्तर इलाइट जेभि कम्पनीले अहिले काम लाई कतै पनि नरोकि सडक लाई चौडा बनाउने , वाल लगाउने ,ग्रावेल तथा ढुङ्गा गिटिको बालुवा तथा क्रसरको  ब्यबस्थापन गर्ने जस्ता कार्य लाई अगाडी बढाएको छ।

काम लाई कतै पनि रोकिन नपोरस र काम गर्दा सहजता प्रदान गर्न कम्पनी ले स्थानीय पालिका सित पनि समन्वयको भुमिका निर्बाहा गरिरहेको छ । चैत्र बाट कम्पनी ले आफ्नो काम सुरु गरेर काम लाई दैनिकी दिन तथा रात्रीमा पनि सन्चालन गरिरहेको छ । कम्पनी लाई काम गर्न सहज होस भनेर दिनमा ३ चरण सडक समेत बन्द गरेर आफ्नो योजना अगाडी बढाएको छ।

कार्य सम्पादनमा कतै ढिला हुने होकि कतै योजना अलपत्र पर्ने हुन कि जस्ता जिज्ञासा लागेमा यो मनै बाट हटाउन प्रोजेक्ट म्यानेजर राकेश श्रेष्ठले रिपोर्टिङको क्रममा बताउनु भयो । ३६ महिना भित्र आफुहरुले सक्नु पर्ने काम भनेकै समय भन्दा अगाडी नै आफ्नो टिमले सडक पुरा गर्ने समेत बताउनु भयो ।


 

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *