उपब्धि मुलक काम गर्दै एक वर्ष सकियो अध्यक्ष भट्टराई

चुरामणि तिमिल्सिना  जेष्ठ  १८

पाल्पा तानसेन नगरपालिका वडा न १४ मा १ आर्थिक वर्ष भित्र वडाले गरेका कामको समिक्षा तथा आउँदो आर्थिक बर्ष भित्र वडामा गरिने योजना तर्जुमा समेत गरिएको छ । वडा न १४ का वडा अध्यक्ष सोभाखर भट्टराईको अध्यक्षतामा कार्यक्रम गरिएको थियो। पुर्वधार निर्माण सडक निर्माण ,खानेपानी , बिधुत मर्मत , ढल नालि ब्यस्थापन , खेलाडि लाई प्रोत्साहान, मठमन्दिर गुफा संरक्षण महिलालाई विभिन्न तालिम जस्ता कार्यक्रम गर्न सफल भएको वडा अध्यक्ष भट्टराईले प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो।

यस्तै आगामी वर्ष गरिने विभिन्न योजना कृषि कार्यक्रम, प्रोत्साहन पन्चे बाजा,, कलासस्कृति,, पुर्वधार निर्माण , अपुरा योजना, सडक स्तर उन्नति , खानेपानी ,बिधुत ममर्त जस्ता कार्यक्रमहरु समेत गरिने वडामा योजनाका विषयमा चर्चा गर्नु भयो। कार्यक्रममा स्थानीय बासिन्दाले यस वडामा पर्यटन प्रवधनात्मक कार्यक्रमहरु पार्क निर्माण पिकनिक स्पोट सहकारी भोजानालय होम स्टे जस्ता कार्यक्रम लाई प्रथामिकतामा राखेर योजना अगाडी बढाउन आग्रह समेत गरेका थिए।

यस्तै कार्यक्रममा राजनैतिक दलका प्रतिनिधि जन प्रतिनिधि पुर्व जन प्रतिनिधिहरु टोल प्रतिनिधिहरु महिला समुह विभिन्न संघ सस्थाका प्रमुखहरु पत्रकार कलब सुरक्षा निकायका पधाधिकारीको सहभागीता रहेको थियो ,वडा सदस्य केदार प्रसाद पाण्डेले स्वागत गर्नु भएको थियो भने सन्चालन राधिका थापाले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 869

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *