भ्रमण टोली लाई बिदाई गर्दै रुरुका गुरुङ परिवार

चुरामणि तिमिल्सिना   जेष्ठ  १९

पाल्पा गुल्मी र स्याङ्जाको संगम स्थल रुरु धाम रिडी बाट आन्तरिक पर्यटन प्रबन्धनमा टेवा पुर्याउन , विभिन्न धार्मिक क्षेत्रको अवलोकन गर्न साथै नयाँ विषयबस्तुको जानकारी लिनको लागि चेलि बेटि समुह भ्रमणमा निस्कके कमला भण्डारी ले जान्कारी दिनु भयो ।

 

लामो समय देखि दिदि बैनिहरुको नेतृत्व गर्दै हरेक क्षेत्रमा सहयोग गर्दै आउनु भएकी तुल्सि गुरुङले बिदाइ गर्दै पर्यटनमा देखिएका नयाँ विषय बस्तु लाई नोट गर्ने होटल धार्मिक पर्यटन संघ सम्बन्धित विषय लाई खोज मुलक गरेर रुरुमा आयर दैनिक ब्यबहारिक जिवनमा उतार्न समेत आग्रह गर्नु भयो। टोलिले बाग्लुङ कालिका देखि मुक्ति नाथ दर्शन गर्ने कार्यक्रम रहेको सदस्य नितु रजक ले बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 670

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *