सत्यवतीमा च्याउ उत्पादन सम्बन्धी ६५ दिने तालिम सम्पन्न

जेष्ठ  १९

तुराङ बहुप्राबिधिक शिक्षालय चन्द्रकोट गुल्मीले सत्यवती गाउँपालिकाको वार्ड न ५ हसरामा संचालन गरेको निशुल्क ६५ दिने च्याउ उत्पादन तालिम कार्यक्रमलाई औपचारिक समापन गरेको छ । गत  पुष १७ गतेदेखि संचालन भएको तालिम ६५ दिन सम्म संचालन भएको थियो । तालिममा २० जना स्थानीय कृषकको सहभागीता रहेको थियो भने तालिमलाई सहजीकरण उपकार भण्डारी र असोर पाण्डेले गर्नु भएको थियो ।
समापन  सत्रमा  शिक्षालय प्रमुख प्रदिप राज पाण्डेको अध्यक्षता  , सत्यवती गाउँपालिकाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यता , वार्ड न ५ का अध्यक्ष बाबुराम ज्ञवालीको बिशिस्ट आतिथ्यता रहेको थियो भने सत्यवती गाउँपालिकाका कृषि शाखा प्रमुख उपकार भण्डारी , शिक्षालयका कृषि प्रशिक्षक सुमित भुसाल , वार्ड न ५ का सचिब सिताराम सुर्खेती , मेहफुज आलम , किशोर मल्ल लगायत अतिथि रहनुभएको थियो ।

कार्यक्रममा सहभागीहरुको सिकाइ अनुभबको बारेमा प्रशिक्षार्थी होमनाथ ढकालले बिचार प्रस्तुत गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि सत्यवती गाउँपालिकाका प्रमुख टिकाराम पाण्डे र वार्ड न ५ का अध्यक्ष बाबुराम ज्ञवालीद्वारा प्रमाणपत्र बितरण गरिएको थियो । कार्यक्रमको संचालन संजय महतले गर्नुभएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *