सत्यवतीको बिकट क्षेत्रमा पालिकाको एकिकृत घुम्ती सेवा

चुरामणि तिमिल्सिना जेष्ठ  २०

सत्यवती गाउँपालिका गुल्मीम एकिकृत नि शुल्क घुम्ती सेवा प्रवाह प्रभावकारी बनेको स्थानीले बताएका छन । ग्रामीण भेगमा यो कार्यक्रमले जेष्ठ नागरिक असाय कृषक ,तथा प्रशासनिक कामको लागि आफुहरु लाई निकैनै टेवा पुर्याएको ग्रामीण भेगमा सेवा लिन पुगेका जेष्ठ नागरिक मान बहादुरले बताउनु भयो ।

सिविरमा डाक्टर सहित निशुलक स्वास्थ शिविर तथा निशुलक औषधी वितरण, अपाङ्ग भएका ब्याक्ती लाई अपांगता परिचय पत्र वितरण ,जेष्ठ नागरिक परिचय पत्र , पशुको लागि जाच तथा निशुलक औषधी वितरण बालिनालीमा लाग्ने रोग किराको नियन्त्रण सम्बन्धि परामर्श समेत प्रदान गरिएको गाउँपालिकाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डेले जानकारी दिनु भयो।

ग्रामीण भेगकै बिकट र दुर्गम गाउँको रुपमा परिचित सत्यवती ५ पम्फुका डाडा करिव सडक बाट २ घन्टा पैद्ल यात्रा गरेर आफ्नो सिङो टिमले सेवा प्रवाह गरेको स्वास्थ शाखा प्रमुख सुर्य बहादुर रानाले बताउनु भयो उहाले थप्दै भनुयो स्थानीय निकाय पछी यस ठाउँमा यस्तै गरि विभिन्न सेवा प्रवाह गर्नको लागि बिकट बस्तिम गयर हरेक सेवा सहित प्रशासनिक कार्यमा समेत सबै लागि बुझाउने गरेको बताउनु भयो। यता पालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कमल भुसालले यस्तो बस्तिमा पालिकाले सेवा प्रवाह गर्न कुनै पनि किसिममो कमि नगरी अगाडी बढ्ने र त्यहा बाट साउने सेवा ग्राहि लाई पालिका बाट छिटो र छरितो रुपमा सेवा दिने प्रतिबद्धता जायर गर्नु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *