रुरु क्षेत्रमा अनुसन्धान तथा शोध प्रस्ताव लेखन तालिमको उत्घाटन

चुरामणि  तिमिल्सिना  जेष्ठ  २३

गुल्मीको रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ रुरु सस्कृत बिधापीठमा अनुसन्धान तथा शोधप्रस्ताव लेखन तालिमको औपचारिक कार्यक्रमका साथ सुभारम्भ भएको छ। बिद्यापीठका प्राचार्य खगेस्वर गौतमको अध्यक्षतामा सन्चालित कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि नेपाल सस्कृत विस्व विद्यालय सेवा आगोगका सदस्य प्राध्यापक मुरलीमोहन बास्तोला रहनु भएको थियो। तालिममा पाल्पा , गुल्मी, स्याङ्जा ,अर्घाखाँचीका गरि  ५० जनाको सहभागी रहेको छ।

। तालिममा ३ दिन सम्म फरक फरक शीर्षकमा प्रशिक्षण गर्ने कार्यक्रम रहेको क्याम्पस प्रमुख खगेवर गौतमले जानकारी दिनु भयो ।तालिममा त्रिभुवन विश्वविद्यालयका प्राध्यापक डा कृष्णचन्द्र शर्मा , नेपाल सस्कृत विश्वविद्यालय अनुसन्धान केन्द्रका निर्देशक प्राध्यापक डा सुधन कुमार पौडेल नेपाल सस्कृत विश्वबिद्यालयका प्राध्यापक डा लालमणि पाडे , डा बिष्णु दाहालले प्रशिक्षण गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।खास गरी बिद्यावारिधिस्तरीय अनुसन्धान एवम् शोध प्रस्त्वाव लेखनमा तथा सामान्य अनुसन्धानमा पनि यस तालिमले विशेष भुमिका खेल्ने आयोजकले जानकारी दियको छ ।  कार्यक्रमम विस्व बिद्यालय अनुदान  आयोगलेले सहयोग  गरेको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *