पाल्पाका श्रेष्ठले जन्म दिन्को खर्च धार्मिक सस्था लाई पदान गरे

चुरामणि तिमिल्सिना   जेष्ठ  २५

समाज परिवर्तन शिल छ बिचार सबैको फरक छ युवापुस्ताहरु अहिलेको समयमा आफ्नो क्षेत्र आफ्नो समाज धार्मिक संस्था दानपुन्य सहयोगको भावना पनि बढ्दै गयको देखिन्छ। आज पाल्पा जिल्ला तानसेन नगर पालिका बजार निवासी नेपाल उधोग वाणिज्य महासंघका केन्द्रीय कार्यकारि सदस्य, पाल्पा उधोग वाणिज्य संघका पुर्व अध्यक्ष होटल इन्द्रेणी का सन्चालक तथा जिल्ला का विभिन्न दर्जनौं सामाजिक संघ संस्थामा आवद्ध मोहन प्रसाद श्रेष्ठज्युले जन्म दिनमा गरिने खर्च कटाई धार्मिक संस्थालाई प्रदान गर्नु भएको छ।

प्राय समाजामा ठुला ठुला पाटि ल्यालेस र होटलहरुमा अनावश्यक रुपमा गरिने फजुल खर्च संघसस्थामा दिदा पुन्य हुने र अन्य लाई समेत प्रेरणा मिल्ने भएकोले आफुले आफ्नो परिवारका सवै सदस्यको जन्म दिनमा विभिन्न क्षेत्रमा सक्दो सहयोग गर्दै आयको बताउनु भयो ।

 

उहाँले आज यो जन्म दिनमा गरिने खर्च रु २५०५ (दुई हजार पाँच सय पाँच )रुरु धार्मिक सेवा सन्चार प्रा लिको केन्द्रिय कार्यालय रिडी लाई जिन्सी सामाग्री खरिद गर्न यो रकम प्रदान गएनु भएको छ । श्रेष्ठ लाई सञ्चारका अध्यक्ष तथा पत्रकार चुरामणि तिमिल्सिनाले रुरु धार्मिक सेवा सन्चारले गरेका कामको जानकारी संगै जन्म दिनको शुभकामना व्यक्त गर्नु भयो। सन्चार सेवाले विभिन्न क्षेत्रमा काम गर्दै आयको र अन्य धार्मिक क्षेत्रको प्रचारप्रसारको स्थानीय निकाय सित सहकार्य गरिरहेको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *