लक्ष्मीपुरमा मनो चिकित्सा सम्बन्धि २ दिने कार्यक्रम सम्पन

चुरामणि तिमिल्सिना जेष्ठ २८

सत्यवती गाउँपालिका,गुल्मीको आयोजना तथा लक्ष्मीपुर माध्यमिक विद्यालय सत्यवती -२ ,चेहेमीको सहआयोजनामा सत्यवती गाउँपालिका भित्रका नि.मा.बि.र मा.बि.संचालित विद्यालयका रेडक्रस विद्यार्थी प्रतिनिधि र शिक्षक नायक/सहनायक र अभिभावकलाई २दिने मनोचिकित्सा परामर्श कार्यक्रम प्रदान गरिएको हो।
सत्यवती गाउँपालिकाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे,उपाध्यक्ष निरमाया तरामु,प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कमल प्रसाद भुसाल ,शिक्षा शाखा प्रमुख बिष्णु ज्ञवाली,कम्प्युटर सहायक धन बहादुर तरामु,प्रशिक्षक द्वय शिक्षा बिकास तथा समन्वय इकाई रुपन्देही प्रमुख दिपेन्द्र ढकाल,रेडक्रस गुल्मीका उपसभापति कृष्ण प्रसाद भण्डारी, लगायतकको आथित्यता रहेको थियो। समापन सत्रमा सहभागी सबैलाई प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो कार्यक्रममा अध्यक्ष पाण्डेले यो कार्यक्रम प्रभाव कारी रुपमा सम्पन्न भएकोले आगामी दिनमा पनि यस्तै कार्यक्रम पालिकाले सन्चाल्न गरेर सबै माझ सचेतना जगाउने प्रतिबद्धता जायर गर्नु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *