सङ्गठन बिस्तार गर्दै गुल्मी वाइसीएल

चुरामणि तिमिल्सिना जेष्ठ   २८

ने क पा माओवादी केन्द्र वाइसीएल गुल्मीले केही दिन यता देखि जिल्लाका विभिन्न स्थानमा आफ्नो सङ्गठन बिस्तार गर्ने क्रम लाई तीव्रता दिएको छ। सनिवार जिल्लाका फरक फरक स्थानमा नयाँ नेतृत्व समेत चयन गरेको केन्द्र गुल्मीका सचिव अशोक थापाले जानकारी दिनु भयो। बिस्तार कार्यक्रममा गुल्मीदरबार गाउँपालिकामा प्रकाश स्वर्णकार लाई गाउँपालिका अध्यक्ष चयन गरिएको हो।

यस्तै छत्रकोट गाउँपालिकामा केशर कंडेल र सत्यवतीमा टिकाराम गैरे लाई अध्यक्षमा चयन गरिएको वाइसीएल केन्द्रिय सदस्य तथा गुल्मी जिल्ला संयोजक अशोक श्रेष्ठले बताउनु भयो। सदस्यता नबिकरण , नयाँ सदस्यता प्रदान देशमा मौलाएको भ्रष्टाचार बिरुद्धको आन्दोलन तथा खबरदारी गर्न को लागि कार्यक्रम लाई अगाडी बढाइयको श्रेष्ठले बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *