जेष्ठ   ३०

समुदायमा_शिक्षालय_र_सिपका_कामकुरा
तुराङ बहुप्राबिधिक शिक्षालय चन्द्रकोट गुल्मीले रेसुङ्गा नगरपालिका वार्ड न १ र ९ सङ्गको समन्वयमा उपल्लो तमघासमा संचालन गरेको ६५ दिने निशुल्क बेमौसमी तरकारी खेती सम्बन्धि तालीमको औपचारिक समापन  गरिएको छ ।सो समापन कार्यक्रममा प्रशिक्षक तथा प्रशिक्षार्थीहरुले तालिममा सिकेका बिषयहरुको बारेमा चर्चा गर्नु भएको थियो । तालीममा २० जना प्रशिक्षार्थीहरुको सहभागीता रहेको थियो भने प्रमुख अतिथि तथा बिशिस्ट अतिथि हरुले तालीमका सहभागीहरुलाइ प्रमाणपत्र समेत बितरण गर्नु भएको थियो । तालीम समापन समारोहमा प्रमुख अतिथि कोष तथा लेखा नियन्त्रण कार्यालय तम्घास गुल्मीका कोष नियन्त्रक श्री छबिन्द्र बेल्बासे रहनुभएको थियो भने रेसुङ्गा नगरपालिका वडा न १ का अध्यक्ष श्री राम प्रसाद पन्थी तथा वडा न ९ का अध्यक्ष श्री कृष्ण प्रसाद पाण्डे बिशिस्ट अतिथि रहनुभएको थियो ।

सो कार्यक्रममा वडा सदस्यहरु शोभा नेपाली , केशबराज पाण्डे , मोहन श्रेष्ठ र वडा न १ का सचिब राधिका पाण्डे त्यस्तै सरोज आचार्यको आतिथ्यता रहेको थियो । यस्तै गरि सो समापन कार्यक्रमको संचालन शिक्षालयका प्रशासकिय सहायक संजय महतले गर्नु भएको थियो भने सभाध्यक्ष शिक्षालय प्रमुख प्रदिप राज पाण्डे रहनु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *