रेन्वो इङलिस बोडिङ्ग स्कूलले छत्रकोट कि रुचा लाई दियो खाधन्न सामाग्री

  चुरामणि तिमिल्सिना  जेष्ठ ३०

हरेकले आफ्नो जन्म दिन मनाउने बिधि फरक फरक रहेको छ । प्राय समाजमा विभिन्न कार्यक्रमहरुको आयोजना गर्ने , रमाइलो कार्यक्रम गर्ने , केक काट्ने पाटि गर्ने जस्ता कार्यक्रमहरु हिजो आज कमि हुँदै गएका छन । यसै सिलसिलामा गुल्मीको रुरुक्षेत्र गाउँपालिका वडा न ४ बलेटक्सारमा सन्चालित रेन्वो इङलिस बोर्डिङ्ग स्कुलका विद्यार्थी शिक्षक र कर्मचारीले आ-आफ्नो जन्म दिन्को खर्च कटाएर सामाजिक सेवा गरिरहेको दृश्यले उदाहणिय कार्य गरेको देखिन्छ । विद्यालयमा अध्यानरत बिद्यार्थी शिक्षक र कर्मचारी ले आफ्नो जन्मदिनमा कार्यालयमा रहेको बर्थे फन्डमा सक्दो सहयोग गरिरहेको र जम्मा भएको रकमबाट बिपन्न बर्ग , असायलाई जिन्सी सामाग्री खरिद गरेर बिद्यालयबाट नै प्रदान गर्दै आएको विद्यालयका प्रिन्सिपल योजन खत्रीले जानकारी दिनुभयो । मंगलबार छत्रकोट गाउँपालिका वडा न – ४, बासखर्क निवासी रुपा बुचा मगरको परिवारलाई दैनिक जीवनमा प्रयोग हुने खाध्यन्न सामाग्री प्रदान गरिएको हो।साथै, यो कार्य निरन्तर संचालन रहने हुदा समाजमा रहेका विपन्न परिवारलाई विद्यालयमा सम्पर्कमा ल्याईदिन सम्पुर्णमा अनुरोध समेत गरेको कुरा विद्यालयकी लेखा पाल  अन्जु केसीले  बताउनु भयो। वास्तममा  सामाजिक भावानाले सामाजिक उतरदायित्व बहन गर्ने उद्देश्यले यो फण्ड जम्मा गर्न लागिएको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *