आउँदो असार ४ मा रुरु धाममा रु ३००० मा वर्तबन्ध

चुरामणि  तिमिल्सिना  जेष्ठ ३०

पाल्पा गुल्मी र स्याङ्जाको सङम स्थल रुरु क्षेत्र रिडीमा आउँदो असार ४गते सोमबारका दिन सामुहि वर्तबन्ध गर्ने कार्यक्रम रहेको छ।बिगतका वर्षहरुमा पनि यस्तै कार्यक्रमहरु गर्दै आयको र प्रचारप्रसारमा टेवा पुर्याउने र संचार प्रा लि का कार्य लाई सबै लाई बुझाउन , अभिभावक लाई पनि झन्झटिलोमा रोमलिन नपर्ने कारणले कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो।

कार्यक्रममा वर्त बन्ध रुद्री यस्तै ग्रहशशान्ति समेत गरिने छ बर्तबन्धमा रु ३००० मात्र खर्च लाग्ने छ भने अन्य सम्पुर्ण ब्यबस्थापन आयोजक सस्था रुरु धार्मिक सेवा सन्चार प्रा लिले गर्ने तयारी भएको छ । अन्य आमा बुवा दाजु भाइ दिदि बैनिहरुले आफ्ना बाबुहरुको ब्रतबन्ध गर्ने योजना बनाउनु भएको । जस्मा सम्पर्क समेत गर्न सक्ने आयोजकले बताएको छ ।
सम्पर्क कार्यक्रम सम्योजक तथा ब्यबस्थाक चुरामणि तिमिल्सिना 9847397323 /9857068323 रुरु क्षेत्र धाम रिडी

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *