ग्वाघा स्वास्थ चौकीको नव निर्मित भवनको उत्घाटन

गुल्मी   जेष्ठ ३२

चन्द्रकाेट गाउँपालिका वडा नं. ५ ग्वाघामा नवनिर्मित ग्वाघा स्वास्थ्य चाैकीकाे समुदघाटन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। गाउँपालिका अध्यक्ष युवराज खत्री क्षत्रीको अध्यक्षता रहेको उक्त कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय समिति गुल्मीका प्रमुख द्रोण बहादुर खत्री रहनु भएको थियो।

कार्यक्रममा गाउँपालिका उपाध्यक्ष विष्णु प्रसाद भण्डारी, कोष तथा लेखा नियन्त्रक कार्यालय गुल्मीका प्रमुख कोष नियन्त्रक छविन्द्र वेल्वासे, शहरी विकास तथा भवन निर्माण विभाग, संघीय आयाेजना कार्यान्वयन ईकाई रुपन्देहीका प्रमुख विदुर खड्का, ग्वाघा स्वास्थ्य चौकी व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष एवम् वडाध्यक्ष पृथ बहादुर कार्की, विभिन्न वडाका वडाध्यक्ष तथा विषयगत समितिका संयोजकहरू, कार्यपालिका सदस्य, वडा सदस्यहरू, स्वास्थ्य कार्यालय गुल्मीका श्रीकृष्ण भट्टराई, स्वास्थ्य शाखा प्रमुख,    आयोजना कार्यान्वयन इकाइ रूपन्देहिका ईन्जिनियर, लेखा अधिकृत, स्थानीय राजनितिक दलका प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरू, स्वास्थ्य चौकी व्यवस्थापन समितिका सदस्यहरू, विभिन्न विद्यालयका प्रधानाध्यापकहरू, स्थानीय समाजसेवी तथा वुद्दिजिविहरू, स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी तथा कर्मचारीहरू, वडा कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारीहरू, स्थानीय नागरिकहरू लगायतको उपस्थिति रहेको थियो।

कार्यक्रमकै अवसरमा वडा नं ५ ग्वाघाको वडा स्तरीय कार्यक्रम स्वयंसेवीका सम्मान अन्तर्गत वडामा कार्यरत ९ जना महिला स्वयंसेवीका हरूलाई सम्मान गरिएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *