जन्म दिन मनाउने खर्च श्रेष्ठले गरिन पुन्य कर्ममा

चुरामणि तिमिल्सिना असार   २

जन्म दिनम गर्ने  खर्च धार्मिक कार्यमा लगाउदै पुन्य आर्जन गरेको गुल्मी रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ कि मिना श्रेष्ठले बताउनु भयो । रुरु १ कि मिना श्रेष्ठले आज आफ्नो जन्म दिन मनाउने खर्च रुरु गौ सेवा आश्रम यस्तै रुरु धाम मन्दिर परिसरमा रहनु हुने भक्त भक्तेनी लाई सामाग्री  रुरु सन्चार अन्लाईन खबर लाई पनि सहयोग प्रदान गर्नु भयो ।

समाजमा जन्म दिन हरेकले फरक तरिकाले मनाउने गरेको देख्न र सुन्न पाइन्छ जस्मा प्रशस्त मात्रमा ठूलो धन रासी खर्च गर्ने परिपाटी अहिले पनि समाजमा बिध्यमान छ ।यश लाई समाजमा परिवर्तन गर्न र जन्म दिन सेवा मुखी बनाउन आफ्नो हरेक को  परिवारले परिवारको सदस्यको जन्म दिन सामाजिक सेवामा नै खर्च  गरेर मनाउने अभियान सुरु गरेको उहाँका श्रीमान समाजसेवि अशोक श्रेष्ठले बताउनु भयो। श्रेष्ठले केही  दिन अगाडी आफ्नी छोरीको जन्म दिनको  अवसरमा पनि रुरु धार्मिक सेवा प्रा लिको केन्द्रिय कार्यालयलाई सन्चार सहयोग प्रदान गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *