खनालले रुद्रवेणीमा कल्प बासी लाई १५ औं वर्ष सम्म निरन्तर सेवा प्रदान गर्दै

चुरामणि तिमिल्सिना असार २

रुद्रवेणी धाममा १ दिने निशुल्क स्वाथ्य शिविर कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।बिगत १५वर्ष देखि निरन्तर रुपमा स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन गर्दै आउनुभएका रुपन्देही निवासी सर्जिकल ब्यबसायी बिजय खनालले कार्यक्रमको आयोजना गर्नु भएको हो। शिविरमा मन्दिर बासी परिवार र आगन्तुक भक्तजनले सेवा लिनु भएको थियो।

शिविर उत्घाटन गर्दै ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष तथा सत्यवती गाउँपालिका गुल्मीका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे ले निरन्तर रुपमा खनालले यश आश्रम प्रती देखाउनु भएको महान कर्यको प्रशमसा र सम्मान गरेर कहिल्यै पनि नसकिने र आफुहरुले गुन पनि जिन्दगी भरी तिर्न नसक्ने गरी सेवा दिई वृद्ध वृद्धा लाई दीर्घ जीवन बिताउन विभिन्न सेवा प्रदान गर्न अहम भुमिका रहेको बताउदै आगामी दिनमा पनि यस्तै रचनात्मक कार्यक्रम हरु का साथ आउन आग्रह गर्नु भयो।

 

शिविरमा डाक्टर गोकर्णराज पन्थीले चेकजाच,राम प्रसाद ढकालले समेत सक्रियतामा कल्पबासी आमाबुवाहरुको नि: शुल्क स्वास्थ्य चेकजाँच र औषधी बितरण गर्नु भयो ।शिविरमा वडा न १ का वडा अध्यक्ष अर्जुन कनौजे , वडा न ६ का वडा सदस्य युवराज न्यौपाने , मन्दिर समितिका उपाध्यक्ष बलराम अधिकारी , सह सचिव गोपाल प्रसाद पाण्डे धार्मिक ब्यक्ति बान प्रस्थी बासुदेव पाण्डे को आथित्यता रहेको थियो। खनालले यश आश्रममा पनि भणडारा तथा अन्य सेवा पनि प्रदान गरिरहनु भएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *