कामना सेवा बिकास बाट सहयोग हस्तान्तरण

श्रीराम गौतम  गुल्मी

हामी सबैको शान, स्वच्छ र सफा अभियान”
कामना सेवा बिकास बैंक लिमिटेडले आफ्नो संरचनात्मक सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत लुम्बिनी प्रदेशको बुटवल मैनाबगर शाखा मार्फत बुटवल २ उजिरसिंह नगर मैनाबगर स्थित नेपालकै पहिलो तथा नमुना अटोभिलेज बुटवल अटोभिलेजलाई सोमबार एक कार्यक्रम आयोजना गरि १० थान डस्टविन यसै कामना सेवा बिकास बैंकका प्रदेश प्रमुख मोहनदक्त खनाल मार्फत यस नमुना तथा पहिलो अटोभिलेज बुटबल अटोभिलेजका अध्यक्ष तुल्सिराम न्यौपाने तथा फोहोर ब्यबस्थापन समितिका संयोजक देविकला पौडेल ज्यु लाई “हामी सबैको शान, स्वच्छ र सफा अभियान” भन्ने मुल नाराका साथ यश बुटवल अटोभिलेजको वरपरको फोहोर व्यवस्थापनका लागि डस्टविन हस्तान्तरण गरिएको हो । उक्त कार्यक्रममा बुटवल अटोभिलेज व्यवस्थापन समितिका सल्लाहकार खिम नारायण आचार्य, अध्यक्ष तुल्सिराम न्यौपाने, सचिव पुजा गैह्रे, फोहोर व्यवस्थापन समितिका संयोजक देविकला पौडेल साथै व्यवस्थापक हिमाल खनाल र बैंक बाट मैनाबगर शाखा सन्चालन प्रमुख रीता बस्याल, कर्जा प्रमुख केशव ज्ञवाली र नितेश राज शाक्यको उपस्थिती रहेको थियो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *