धुर्कोट गाउँपालिकामा निति कार्यक्रम प्रस्तुत

चुरामणि तिमिल्सिना   असार ६

धुर्कोट गाउँपालिकाको आर्थिक बर्ष २०८०/०८१ को वार्षिक निति तथा कार्यक्रम पेश भएको छ।
बुधवार धुर्कोट गाउँपालिकाको सभाहल बर्बोट गुल्मीमा धुर्कोट गाउँपालिका गाउँ सभाको १३ ‍औँ अधिवेशनको दोस्रो बैठकमा गाउँ सभाका सभाध्यक्ष भुपाल पोखरेलले आगामी आर्थिक वर्षको बार्षिक निति तथा कार्यक्रम सभामा पेश गर्नुभएको हो।

कार्यक्रममा कृषि , पर्यटन,  शिक्षा , स्वास्थ,  रोजगार , पुर्वधाधार खानेपानी   सडक  उत्पादन संगै  विभिन्न  रोजगार  मुलक  तालिम  लगायतका विषय समेटिएका छन अध्यक्ष  पोखरेलले पालिका लाई   सक्षम  र गरेका काम लाई   दिगो बिकासका रुपमा लैजान  आग्रह  गर्दै तालिम   हरेक प्रकारका भएता पनि आगामी  दिन्मा समाजमा उपयोगी  खालका र दैनिकी  प्रयोजनमा  आवस्यक  पर्ने    अवको नितिमा समेत समाबेस  गर्दै  बजेट समेत बिनियोजन गर्ने  बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 869

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *