प्रवास नेपाली सम्पर्क विभाग जापान सभापति दिलेन्द्र प्र जोशी

चुरामणी तिमिल्सिना असार६

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्थापना दिवसको उपलक्ष्यमा प्रवास नेपाली सम्पर्क बिभाग जापानले चितवन जिल्लाको भरतपुर ५ स्थित आनन्दपुरमा अवस्थित बालबालिकाहरुकालागि प्रहरी नागरिक अभियान नेपाल सस्थामा रहनु भएका ३१ जाना बाल बालिका हरुलाइ शैक्षिक सामग्री ,युनिफर्म ,जुत्ता , खेलकुद सामग्री र फोहर ब्यबस्थापन सामाग्री हस्तान्तरण गर्नेभएकोछ उक्त सस्थामा रहनु भएका ३१ जाना बालबालिकाहरु लाइ बालबालिकाहरुकालागि प्रहरी नागरिक अभियान नेपाल सस्थाले अभिभाकत्व गरिरहेको र सस्थाको आर्थिक अवस्था देखि उक्त सस्थामा रहेका बिद्यार्थी नानि बाबुहरुको समस्यालाइ अबलोकन गरि तत्काल आवस्यक सम्बन्धितकुराहरु सहयोग गर्ने तयारी गरेको प्रवास नेपाली सम्पर्क बिभाग जापान सभापति दिलेन्द्र जोशीले बताउनुभयो। साथै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्थापना दिवसको उपलक्ष्यमा जापानमा रहनु भएका सम्पूर्ण नेपाली आमा बुवा ,दाजु भाइ दिदि बहिनि हरुको बिचार लाइ आत्मासाथ गर्दै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रतिको धारणा र सुझाव सल्लाह लाइ ग्रहण गर्ने हेतुले ओपन अनलाइन बैठकको आव्हान गरि समाजमा सकारात्मक भावना र सकारात्मक संदेश प्रवाह गर्ने गरि ,,अनलाइन मार्फत ,,प्रवास आवाज,,कार्यक्रम आयोजना गर्ने जानकारी जोशीले दिनुभएकोछ। जसमा प्रवास नेपाली सम्पर्क बिभाग जापान केन्द्रिय समिति ,क्षेत्रिय समिति हरु सबैको सहकार्यमा यसको ब्यबस्थापन गरिनेछ। क्षेत्रिय समिति कान्तो ,क्षेत्रिय समिति कान्साई क्षेत्रिय समिति सेन्दाई लागायत राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी समर्थ ३०० जाना भन्दा बढी संख्यामा बिभिन्न ठाउमा भेटघाट गरि पार्टी प्रतिको चिन्तनमाथि छलफल गर्ने तयारि भैरहेकोकुरा क्षेत्रिय समिति सभापति ज्युहरुले जानकारी दिनु भयो। कार्यक्रम मिति २०२३-६-२२ तारिक साझ १९ बजे बाट २२ बजे सम्म गरिनेछ। स्थापना दिवसको उपलक्ष्यमा प्रवास आवाज अन्तर्गत तपाइले देखेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको १ बर्ष भन्ने बिषय वस्तुमा सबैको बिचार ,सुझाव सल्लाह लिने दिने गरिनेछ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *