कसरी अगाडी बढ्दै छ तुराङ बहुप्राविधिक शिक्षालय

चुरामणी तिमिल्सिना  असार ८

तुराङमा अध्ययनरत प्रशिक्षार्थीहरुलाइ मौसम सम्बन्धि जानकारी दिने उद्देश्य अनुसार उदय मा बि शान्तिपूरमा रहेको #Weather_Forecast_Station को अबलोकन गराउने कार्य सम्पम्म भएको छ ।
। यस्तै गरि प्राबिधिक धारतर्फ ९-१२ कृषि कार्यक्रम संचालनमा रहेको सो मा बि को कृषि फार्म को समेत अबलोकन गराइयको हो । यस्तै गरि चन्द्रकोट धुवाखर्कमा रहेको निखिल मल्टि पर्पोज एग्रो फर्मले उत्कृष्ट ब्यबस्थापनमा संचालन गरेको च्याउ उत्पादन तथा उत्पादन प्रकृया र लागत एबम बजारीकरण सम्बन्धि जानकारी लिइयको हो। रेमि स्थित मौरी घार उत्पादन सम्बन्धि अबलोकन तथा सो बारेमा अध्ययन गर्ने अबसर प्रशिक्षार्थीहरुले प्राप्त गरेका छन ।

बिद्यार्थीहरु लाई अध्यान संगै फिल्डमै उपस्थिति गरायर अगाडी बढाउने हो भने छिटो सम्झन सक्ने ब्यबहारिक जिवनमा प्रयोग हुने र सजिलै सित प्रसन पत्र समेत समाधान गर्न सकिने हुँदा अध्यान सङै फिल्डमा लाने गरेको शिक्षालयले बताएको छ । पछिल्लो समयमा बिद्यार्थीहरुको ध्यान बहु प्राबिधिक शिक्षालय तर्फ गयकोले अभिभावकमा समेत खुशीछाएको शिक्षालयका प्रमुख प्रतिप राज पाण्डे ले बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *