जन्मदिनको सुभकामना

सामाजिक सेवा भनेपछी मनदेखि नै लाग्ने कसैको दुख लाई सहन नसक्ने , सबैका सामाजिक कार्यक्रम देखि धार्मिक कार्यक्रममा पुग्दा निकै आनन्दको अनुभूति लिने गुल्मी रुरु १ मा बस्दै आउनु भएका ठाकुर प्रसाद श्रेष्ठ ज्युको जन्मदिनमा बिहानै रुरु धार्मिक सेवा सन्चारको टेलिफोन सम्पर्क गरी जन्मदिनमा गरिने खर्च धार्मिक संस्थालाई रु. २५०० उपलब्ध गराउने बताउनुभयो। गुल्मी जिल्ला छत्रकोट गाउँपालिका वडा नं. ५ खर्ज्याङ हाल रुरु १ मै लामो समय देखि बसोबास गर्दै आउनु भएका श्रेष्ठ हरेक कार्यक्रममा तन, मन र धनले सहयोग गर्दै समाजमा परिचित रहदै आउनु भएको छ ।
समाजमा हिजो आज जन्मदिन मनाउने तरिका फेरिदै गएको देख्दा आफू लाई पनि अब पाटि प्यालेस भन्दा धार्मिक अभियानमा जोडिदै अन्य लाई समेत प्रेरणा प्रदान गर्न आफु यसैगरी सहयोगको अभियानमा जोडिन मन जागेको बताउनु भयो । यता धार्मिक संस्थाका अध्यक्ष चुरामणि तिमिल्सिनाले उहाँलाई सम्पर्क गरेर जन्मदिनको अवसरमा सहयोग गरेको भन्दै शुभकामना प्रदान गर्नु भयो ।
पछिल्लो समयमा जन्मदिन, शैक्षिक सफलता, वैवाहिक वर्षगाठ, शुभ बिवाह , व्रतबन्ध तथा पितृ यज्ञको अवसरमा धार्मिक संस्थालाई लाई सहयोग आएको अध्यक्ष तिमिल्सिनाले बताउनु भयो । यसैगरी आएको रकम लाई सन्चारले ईन्टरनेट सेवा, अतिथी सम्मान र केहि सन्चारको सामान खरिद गर्ने काम गरेको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ । वृद्ध वृद्धा भोजन, फलफुल बितरण , स्वास्थ्य शिविर, लता कपडा बितरण जस्ता कार्यक्रमरु पनि यश सन्चार प्रा. लि. ले दाताको सहयोग बाट गर्दै आएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 678

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *