उपाध्यक्ष तरामु आगामी वर्ष देखि सुत्केरी निवास कोशली सहित पुग्ने

चुरामणि तिमिल्सिना  असार १०

सत्यवती गाउँपालिका गुल्मीले नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै पुर्ण संस्थागत सुत्केरी गराउन र मातृमृत्यु घटाउन कोशेली सहित गर्भवती सङ्ग उपाध्यक्ष भेट कार्यक्रम लाई अगाडी बढाइने नीति कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै अध्यक्ष टिकाराम पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । गाउँका कुना कुनामा रहेका दिदी बैनिहरुमा सचेतना जगाउदै नयाँ स्वास्थ्य सन्देश जगाउदै यो कार्यक्रम प्रभावकारी रुपमा सन्चालन हुने बताउनु भयो । अति बिपन्न घरका सुत्केरी हुन नसकेका आमा दिदीबैनिहरु लाई पनि पालिकाले उपाध्यक्ष कार्यक्रम मार्फत सहयोग गर्ने नीतिमा उल्लेख गरिएको छ । यस्तै अति बिपन्न नागरिकको लागि औषधी उपचारमा सहयोग गर्न स्वास्थ्य राहत कोश मार्फत राहत रकम बितरण गरिने अध्यक्ष पाण्डे ले कार्यक्रममा प्रस्तुत गर्नुभयो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *