तुराङ बहुप्राबिधिक शिक्षालयको नियामित बैठक सम्पन्न

   गुल्मीअसार   १४

तुराङ बहुप्राबिधिक शिक्षालय मजुवा गुल्मी को संचालक समितिको नियमित बैठक सम्पन्न भएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्री टेक बहादुर के सि को अध्यक्षता भएको बैठकमा चन्द्रकोट गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्री युबराज के सि , कृषि ज्ञान केन्द्रका प्रमुख नबराज भण्डारी , शिक्षा बिकास तथा समन्वय इकाइका प्रमुख लोकनाथ मरासिनी , तुराङ बहुप्राबिधिक शिक्षालयका शिक्षालय प्रमुख प्रदिप राज पाण्डे तथा आमन्त्रित अतिथिका रुपमा सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी हरि प्रसाद गैरे , वरिष्ठ अनुसंधान अधिकृत बिनय चतुर्बेदी , नापी कार्यालय मजुवाका प्रमुख सन्ध्या ढकाल , मालपोत कार्यालय मजुवाका प्रमुख ओम बहादुर खाम्चा , शिक्षालयका लेखापाल अमर बिक्रम जि सि लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । बैठकमा शिक्षालयको कार्यक्रम तथा योजनाहरु र आगामी शैक्षिकसत्रदेखि संचालन गरिने डिप्लोमा इन एग्रीकल्चर एनिमल साइन्स कार्यक्रम को सम्बन्धमा पनि छलफल भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *